Wygrana z Jastrzębiem

25.10.2016

Długo oczekiwany dzień nastał… 24 października – mecz z Jastrzębiem… Wszyscy spodziewali się, że mecz będzie zacięty, każda ze stron liczyła na wygraną… A jak było?

Mecz z drużyną JKH GKS Jastrzębie nie należał do najłatwiejszych. Pierwsza tercja była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się przechylić wynik na swoją szalę. Punkt za punkt, dobra praca w ataku i w obronie.  Po 15 pierwszych minutach meczu na tablicy widniał wynik 4:3 dla naszej drużyny. W drugiej i trzeciej tercji mocno pilnowaliśmy by krążek nie wpadł do naszej bramki. Zadanie zostało wykonane w 100 %, bo do końca meczu przeciwnicy nie strzelili nam już żadnej bramki. Druga i trzecia tercja to przewaga naszej drużyny. Obie tercje zakończyły się zwycięstwem czerwono-niebieskich (1:0 i 2:0). Ostatecznie spotkanie zakończyło się pięknym wynikiem 7:3 dla TMH Polonii Bytom.

Na szczególne wyróżnienie w dzisiejszym meczu zasłużył Bartosz Pająk, Oliwier Koszel i Kacper Wojtas-Kukliński, którzy dzielnie walczyli i wnieśli duży wkład w wynik dzisiejszego meczu (opinia Trenera Andrzeja Secemskiego).

 

dsc_0270

dsc_0243

dsc_0201

dsc_0319

dsc_9830

dsc_9859

dsc_9901

dsc_0194

Bramki, Składy, Galeria – TUTAJ

prepared by sid & kofa ice hockey freaks