O obozie, koszulach, szatni i innych sprawach…

22.08.2016

Wybaczcie, że tak późno piszę… chyba się jeszcze nie zdążyłem ogarnąć po urlopie. Jak już pewnie sami zauważyliście, zaszło kilka istotnych zmian w zespole. Po pierwsze, nowym trenerem żaków młodszych jest Andrzej Secemski. Dotychczasowy szkoleniowiec Adam Goliński zajmować się w tym roku będzie dzieciakami z rocznika 2006-2007 (Mikrusy).

Obóz dochodzeniowy

Taka zmiana, dodatkowo tak późno ogłoszona, skutecznie pokrzyżowała plany zorganizowania dla naszych dzieciaków obozu przygotowawczego w pełnym wymiarze planowanych godzin. Nie jest jednak źle, ponieważ część dzieciaków z rocznika 2006 bierze udział w zajęciach organizowanych przez minihokej i trenera Tomka Pawłowskiego. Reszta ma możliwość korzystania z zajęć zaproponowanych przez trenerów Secemskiego i Golińskiego. A są to codzienne, ponad 3 godzinne zajęcia, obejmujące trening ogólnorozwojowy i tradycyjny na lodzie. Rzecz nie jest może tak wypasiona jak planowaliśmy, ale myślę, że dobrze przygotuje do zbliżającego się sezonu. Duże tutaj podziękowania dla nowego trenera za wsparcie dla tego pomysłu. Jednego tylko brakuje w tym wszystkim – Frekwencji!!! Dzisiaj na zajęciach ogólnorozwojowych było 7 dzieciaków. Słabo… Bardzo…

Bluzy Hokejowe

Zaoszczędzone na odwołaniu obozu pieniądze, będzie można schować do skarbonki, bo za 2-4 tygodnie czeka nas wydatek na komplet koszul i getr hokejowych. Muszą wreszcie wyglądać jak drużyna. Koszt takiego zestawu to okolice 240 – 300 zł minus 1,5 tys. zgromadzonego szatniowego total (dot. płacących), minus wsparcie sponsorskie. Zachęcam tutaj do rozmów z prezesami, dyrektorami i księgowymi. Zdjęcie uśmiechniętej młodzieży nad biurkiem, zawsze pozytywnie buduje wizerunek każdej organizacji gospodarczej. Forma wsparcia, to darowizna na rzecz klubu. Jakby co… telefon do mnie, to wyjaśnię.

Skład

Żak Młodszy trenować w tym roku będzie z chętnymi dzieciakami z 2006 oraz dziewczynami i częścią chłopaków z rocznika 2004. Kto będzie grać w meczach ligowych zdecyduje trener.

Szatnia

Tutaj duży znak zapytania. Do końca września wyjaśni się co z szatnią. Na ten moment nawet nie ma pewności, czy zostaniemy w obecnie zajmowanej. Pewne jest to, że mikrusy dostaną nową więc ciasno nie będzie. Napiszę, jak tylko dowiem się wszystkiego.

To tyle…przypominam o BADANIACH i zachęcam do wysyłania dzieciaków na wszystkie zajęcia, póki nie ma szkoły i innych obowiązków.

 

prepared by sid & kofa ice hockey freaks