8-13.05.2016 – Plan zajęć + Szatnia + Składki

07.05.2016

TRENINGI

Najbliższy tydzień to początek intensywnych treningów na sucho. Dzieciaki poza zajęciami z trenerem Zbyszkiem organizowanymi w ramach godzin lekcyjnych, w wiec w miejsce treningów na lodzie (pn. 13:00, śr. 12:00, pt 13:00), będą rówież miały dodatkowe zajęcia z trenerem Adamem. Pierwsze z tych zajęć odbędą się w najbliższy czwartek o godz. 14:00 w Stodole. Obecność obowiązkowa! Będą to zajęcia głównie z techniki kija. Takich dodatkowych zajęć z tren. Adamem powinno być 2-3 razy w tygodniu. Ich terminy zaproponowane będą w trakcie tego treningu. Niezmiernie ważne jest, aby pozytywnie mobilizować pociechy do uczestnictwa w tych dodatkowych zajęciach. Już teraz starajcie się zachęcać dzieciaki do wzięcia w nich udziału. To bowiem od ich nastawienia, zależeć będzie liczba tych zajęć w tygodniu oraz  postępy jakie dzięki nim, będą mogły poczynić nasze skarby.

  • Czwartek (12.05.16) godz. 14:00 – zajęcia dodatkowe z tren., Golińskim w Stodole

 

SZATNIA

Treningi w ramach zajęć szkolnych z tren. Zbyszkiem, w miarę dostępności tafli, będą od czasu do czasu odbywać się w Stodole. Dodatkowe zajęcia z tren. Adamem będą tylko w Stodole. Podstawowy sprzęt (rękawice, nagolenie, kij, kask) będzie więc musiał być w szatni. W związku z tym, w niedzielę, w godzinach 10:00-10:45, będzie można pozostawić sprzęt w szatni.

  • Niedziela (8.05.16), godz. 10:00-10:45, zostawiamy sprzęt w szatni

 

SKŁADKI

Na prośbę klubu, przypominam o konieczności regularnego opłacania składek. Podobno jesteśmy najbardziej zalegającą grupą. W miarę możliwości uzupełnijcie czym prędzej zaległości, co by nie było siary.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks