Od piątku zaczynamy Play-Off

17.02.2016

TVP SPORTJuż w piątek o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz Polonii w tegorocznym play-off’ie. Bytomianie zmierzą się w ćwierćfinałowym pojedynku na tyskim Stadionie Zimowym z miejscowym GKS-em. Mecz ten będzie również transmitowany „na żywo” w kanale TVP Sport. Drugi mecz w sobotę, także w Tychach o godzinie 17:00. Dla fanów, którzy chcą śledzić wyjazdowe spotkania Polonii mamy kilka informacji:

Ceny biletów w Tychach

Bilet normalny: 12 zł
Bilet ulgowy: 8 zł
Bilet rodzinny: 18 zł
Bilety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz posiadaczom kart 3+ Liczna Rodzina. Dzieci do 13-tego roku życia – wstęp bezpłatny w towarzystwie opiekuna prawnego, po okazaniu legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek. Na jedną wejściówkę rodzinną mogę wejść rodzice z dowolną liczbą dzieci do 15-tego roku życia.

Dojazd na Stadion Zimowy w Tychach

Ćwierćfinały rozgrywane są systemem „best of five” więc do półfinału awansuje drużyna, która wygra 3 mecze. Dlatego też już 23 lutego rywalizacja przeniesie się do bytomskiej „Stodoły”. W razie konieczności dzień później również w Bytomiu odbędzie się spotkanie nr 4. Obydwa mecze w Bytomiu rozegrane zostaną o godzinie 18:00. Dla wszystkich chcących obejrzeć spotkania rozgrywane w Bytomiu mamy dobrą informację, ponieważ Zarząd TMH Polonia Bytom postanowił na fazę play-off nie podwyższać ceny biletów.

Ceny biletów w Bytomiu

Bilet normalny: 10 zł
Bilet ulgowy: 5 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, opiekunowi osoby niepełnosprawnej, karta 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny. Dzieci do 10 roku życia – wstęp bezpłatny, po okazaniu legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek.

Bilety można nabyć tylko w dniu meczu w kasach lodowiska. Nie będzie prowadzona żadna inna forma sprzedaży biletów.

Dojazd na Sztuczne Lodowisko OSiR w Bytomiu

W razie dalszego nierozstrzygnięcia rywalizacji decydujący piąty mecz odbędzie się w Tychach 27 lutego o godzinie 18:00 (godzina może ulec zmianie ze względu na możliwą transmisję telewizyjną). Serdecznie zapraszamy na wszystkie mecze. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z uaktualnionymi statystykami obejmującymi cały sezon zasadniczy bytomskiej drużyny w dziale Statystyki.

PHL 2015/2016 Play-Off

prepared by sid & kofa ice hockey freaks