TMH POLONIA BYTOM (ŻM) 7 - 3 JKH GKS JASTRZĘBIE (ŻM)

24.10.2016 - 16:00 - Sztuczne Lodowisko, Bytom

7:3

(4:3, 1:0, 2:0)

herb jkh_gks_jastrzebie

Opis

Dzisiejszy mecz z drużyną JKH GKS Jastrzębie nie należał do najłatwiejszych. Pierwsza tercja była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się przechylić wynik na swoją szalę. Punkt za punkt, dobra praca w ataku i w obronie.  Po 15 pierwszych minutach meczu na tablicy widniał wynik 4:3 dla naszej drużyny. W drugiej i trzeciej tercji mocno pilnowaliśmy by krążek nie wpadł do naszej bramki. Zadanie zostało wykonane w 100 %, bo do końca meczu przeciwnicy nie strzelili nam już żadnej bramki. Druga i trzecia tercja to przewaga naszej drużyny. Obie tercje zakończyły się zwycięstwem czerwono-niebieskich (1:0 i 2:0). Ostatecznie spotkanie zakończyło się pięknym wynikiem 7:3 dla TMH Polonii Bytom.

Na szczególne wyróżnienie w dzisiejszym meczu zasłużył Bartosz Pająk, Oliwier Koszel i Kacper Wojtas-Kukliński, którzy dzielnie walczyli i wnieśli duży wkład w wynik dzisiejszego meczu (opinia Trenera Andrzeja Secemskiego).