Żak starszy

Mecz z Opolem – info

18/10/2017

TMH POLONIA Bytom – MUKS ORLIK Opole  / 19.10.2017, godz. 16:00 Zbiórka: godz. 14:45 Rozpoczęcie meczu: godz. 16:00 Ubieramy białe koszulki meczowe  Kto jeszcze nie zapłacił składek szatniowych i klubowych, jutro będzie możliwość bezpośredniego zapłacenia u Agnieszki Poznańskiej i Ilony Kluczyk, które będą obecne na meczu 🙂

Składki szatniowe i klubowe

18/10/2017

Agnieszka Poznańska będzie na jutrzejszym meczu (19.10) i będzie zbierać kasiurke za szatniowe i klubowe / ostateczny termin.

Nie było łatwo ale… zwyciężyliśmy 🙂

13/10/2017

Dzisiejszy mecz z drużyną JKH GKS Jastrzębie, nie należał do najprostszych. Na lodowisko ‚Jastor’ przyjechaliśmy w nieco okrojonym składzie. W drużynie Poloniii Bytom, wśród Żaków Starszych, zabrakło dzisiaj kilku mocnych zawodników.  Ci, którzy weszli na jastrzębską taflę, nie szczędzili sił i dali z siebie wszystko… Pierwsza tercja zakończyła się remisem 0:0, druga naszą dwupunktową przewagą

Czytaj całość

JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom / 12.10.2017

11/10/2017

JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom / 12.10.2017, godz. 16:00 Jutro gramy mecz na wyjeździe w Jastrzębiu. Zbiórka: godz. 13:45 Wyjazd autokaru: godz. 14:00 Mecz: godz. 16:00 Zabieramy czerwone koszulki meczowe

Za nami pierwszy zwycięski mecz!

05/10/2017

Za nami pierwszy zwycięski mecz! Wszyscy mamy nadzieję, że na tej fali będziemy unosić się jeszcze długo 🙂 Pierwsza tercja z drużyną UKS Zagłębie Sosnowiec nie była łatwa… Mimo założeń Trenera, Rodziców i samych zawodników, gra nie układała sie po naszej myśli… Już od pierwszych minut meczu, na tablicy widniał wynik 0:1 dla drużyny przeciwnej.

TMH POLONIA Bytom – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec /mecz 5.10

04/10/2017

TMH POLONIA Bytom – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec    5.10.2017   godz. 16:00 Jutro drużyna Żaka Starszego rozegra mecz na lodowisku w Bytomiu z drużyną z Sosnowca. Rozpoczęcie meczu: godz. 16:00 Zbiórka wyznaczonych przez Trenera zawodników: godz. 15:00 Ubieramy białe koszulki meczowe

Trening na lodzie na 90 % – 3.10

03/10/2017

Dobre wiadomości od Trenera Jędrzejczyka (informacja z ostatniej chwili  ): Na 90 % od dzisiaj, od godz. 15:15 będą się już odbywały treningi na lodzie, czyli trening Żaków Starszych powinien się dzisiaj odbyć  Trener ostatecznie da dzieciom znać w szkole  Uwaga: Treningu bramkarskiego dzisiaj nie będzie …Na ten termin wchodzi I drużyna. Info o busie: Bus powinien

Info o treningu w dniu 3.10

02/10/2017

Najprawdopodobniej, do jutra rolba nie będzie jeszcze naprawiona. W związku z tym, trening na lodowisku się nie odbędzie. W zamian odbędzie się jedna z opcji: trening na świeżym powietrzu (jeśli pogoda dopisze) trening na sali gimnastycznej (w razie gdyby pogoda nie dopisała i pod warunkiem, że sala będzie wolna) taktyka lub film o technice kija

2 października odbędą się zajęcia teoretyczne

01/10/2017

Jutro, tj. 02.10 NIE BĘDZIE TRENIGU NA LODZIE (zepsuta rolba  ). Zamiast tego treningu odbędą się ZAJĘCIA TEORETYCZNE. Zostanie omówiona przez Trenera taktyka. Zbiórka na lodowisku o 8:00. Zajęcia będą trwały do 9:30. Potem… go to school