Tabela PHL sezon 2015/2016

 DrużynaMPktBr+Br-Br +/-ZZpDZpKPPpDPpK
1MKS Cracovia SA42101190851053112611
2GKS Tychy429318389942911902
3MMKS Podhale Nowy Targ42791761047224031401
4JKH GKS Jastrzębie42681261081818041415
5STS Sanok42631231081517211615
6TH Unia Oświęcim4257129147-1816132110
---------------------------------------
7TMH Polonia Bytom42801941247025201410
8MUKS Orlik Opole42791921355725011411
9MUKS Naprzód Janów4254129182-5315222210
10HK Zagłębie Sosnowiec4240126186-6012012711
11KS Toruń HSA4235147212-659202731
12SMS U20 Sosnowiec42769304-2351103811

M – Mecze
Pkt. – Punkty
Br+ – Bramki zdobyte
Br- – Bramki stracone
Br +/- – Bilans bramkowy
Z – Zwycięstwa w regulaminowym czasie gry
ZpD – Zwycięstwa po dogrywce
ZpK – Zwycięstwa po karnych
P – Porażki w regulaminowym czasie gry
PpD – Porażki po dogrywce
PpK – Porażki po karnych