Tabela PHL 2016/2017

 DrużynaMPkt.Br+Br-Br+/-ZZpDZpKPPpDPpK
1GKS Tychy409317379942830630
2COMARCH Cracovia408917999802810803
3TATRYSKI PODHALE Nowy Targ40701491202920311420
4TMH TEMPISH POLONIA Bytom4064106101516611511
5PGE ORLIK Opole40591221101216021543
6JKH GKS Jastrzębie4049113127-1412131932
---------------------------------------
7KS UNIA Oświęcim3670142944820131011
8KH TAURON GKS Katowice3659108981017111322
9NESTA MIRES Toruń3643146155-910331910
10MH AUTOMATYKA Gdańsk3633116139-2310002312
11SMS U20 Sosnowiec36152284-2320003510

M – Mecze
Pkt. – Punkty
Br+ – Bramki zdobyte
Br- – Bramki stracone
Br +/- – Bilans bramkowy
Z – Zwycięstwa w regulaminowym czasie gry
ZpD – Zwycięstwa po dogrywce
ZpK – Zwycięstwa po karnych
P – Porażki w regulaminowym czasie gry
PpD – Porażki po dogrywce
PpK – Porażki po karnych