PHL – Aktualności

Bilety i karnety 2017/2018

04/09/2017

Informujemy, że w sezonie 2017/2018 wszystkie mecze PHL rozgrywane na lodowisku w Bytomiu przy ulicy Pułaskiego 71 odbywać się będą o godz. 18:00 zgodnie z terminarzem. Na mecze nie będą wpuszczane zorganizowane grupy kibiców drużyn przyjezdnych. Jednocześnie Klub informuje, że otrzymaliśmy pozwolenie na organizację imprezy masowej do 1499 osób. Ceny biletów i karnetów na sezon

Czytaj całość

Wygrana na Jastrzębiu

24/08/2017

Dzisiaj o godzinie 18:00 Polonia rozegrała kolejny sparing przed nadchodzącym sezonem. Przeciwnikiem Polonistów było JKH GKS Jastrzębie. Widzowie na Jastorze oglądali pojedynek obfitujący w duża ilość bramek. Prowadzenie w I tercji objęli miejscowi, ale jeszcze przed pierwszą przerwą wyrównał Kozłowski. Na drugą przerwę za sprawą Stoklasy i ponownie Kozłowskiego to Polonia schodziła z prowadzeniem 2:3.

Zwycięski sparing z Unią

22/08/2017

W dniu dzisiejszym na lodowisku przy Chemików w Oświęcimiu Polonia pokonała miejscową Unię. Było to piąte spotkanie kontrolne przed zbliżającym się sezonem. W pierwszych czterech meczach Niebiesko-Czerwoni ulegli dwukrotnie Mistrzom Polski – Cracovii oraz Vice Mistrzom Polski – GKS-owi Tychy. Dziś Poloniści zwyciężyli Unię 2:1. Bramki dla zwycięzców zdobywali: Marcin Frączek (Filip Stoklasa, Richard Bordowski).

Walne

13/06/2017

Dnia 26.06.2017 roku tj. poniedziałek w siedzibie klubu przy ul. Pułaskiego 71 o godz. 17.00 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Towarzystwa Miłośników Hokeja „Polonia” Bytom.

Przekaż 1% podatku podopiecznym TMH Polonia Bytom

27/02/2017

TMH Polonia Bytom posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. 1 % swojego podatku możesz oddać fiskusowi albo wesprzeć podopiecznych TMH Polonia Bytom. Zachęcamy do skorzystania z opcji drugiej 🙂 Nawet najmniejsza przekazana kwota to pomoc, jakiej może udzielić każdy, dokonujący rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Dlatego zachęcamy wszystkich popierających nasze działania do skorzystania z tej możliwości. Jak wypełnić

Bilety na Puchar Polski już w sprzedaży.

26/12/2016

Tempish TMH Polonia Bytom zagra w turnieju o Puchar Polski w hokeju na lodzie, który będzie rozgrywany w dniach 29.12.2016 i 30.12.2016 w Nowym Targu. W pierwszej parze Polonia zmierzy się z GKSem Tychy w czwartek 29.12.2016 o godzinie 16:00. W drugiej parze o godz. 19:30 zagra Podhale z Cracovią Kraków. Zwycięzcy obu meczy spotkają

Polonia bliżej Pucharu Polski!

14/11/2016

Trwa runda rewanżowa pierwszego etapu rozgrywek, po której nastąpi podział na grupę silniejszą i słabszą. W grupie silniejszej zagrają zespoły plasujące się na miejscach 1-6 po pierwszych dwóch rundach spotkań. Mimo że do zakończenia drugiej rundy pozostały jeszcze trzy kolejki, nic do końca nie jest przesądzone. Sytuacja w tabeli jest zagmatwana w związku z tym,

3 kolejka PHL w piątek w Bytomiu.

14/09/2016

W niezwykle emocjonującym i pełnym zwrotów akcji meczu inaugurującym sezon 2016/2017 z Orlikiem Opole Poloniści doprowadzili do dogrywki w 59 minucie 59 sekundzie meczu, mimo że na trzy minuty przed końcem przegrywali 2:4, by ostatecznie wygrać w dogrywce całe spotkanie 5:4. Matej Cunik i Maksim Kartoszkin zostali wybrani przez portal hokej.net do szóstki kolejki. W