Jak zacząć…?

Nabór młodych hokeistów

Klub hokejowy TMH Polonia Bytom poszukuje chłopców i dziewcząt w wieku 4-8 lat. Zapraszamy do nas. Nieważne, że dziecko nie potrafi jeździć na łyżwach. Pod okiem profesjonalnych trenerów nauczymy podstaw jazdy na łyżwach. Wasze dziecko spędzi aktywnie czas, zyska nowych przyjaciół oraz doświadczy treningowych wyzwań.
Nie przegap okazji! Zostań hokeistą Polonii Bytom.

Kiedy mogę przyjść?

Plan zajęć znajdziecie w zakładce mini-hokej oraz na: fanpage minihokeistów i naboru TMH Polonii Bytom, ponadto szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz mini-hokeja uzyskasz pod numerami telefonów:
605 469 041 – Tomasz Pawłowski
793 796 778 – Dariusz Jędrzejczyk

Czego potrzebuję?

Biorąc udział w zajęciach musisz posiadać kask (na początek może być kask narciarki lub rowerowy), w zimie ciepłe ubrania, zawsze rękawice zimowe oraz najważniejsze łyżwy hokejowe (nie kupuj plastikowych łyżew z klamrami, bo to zbędny wydatek). Istnieje możliwość wypożyczenia kasku oraz łyżew hokejowych, a gdy dziecko nauczy się podstaw jazdy na łyżwach, możliwe jest wypożyczenie sprzętu hokejowego.

Dla kogo zajęcia?

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 4 lat.

Organizacja treningu

Dzieci ubierają się w szatni. Na lodzie, dzieci dzieli się na grupy w zależności od wieku i umiejętności. Szkolenie trwa około 1 godziny. Każda grupa ma swojego trenera.

WAŻNE !!!

Żaden z trenerów nie oczekuje od dziecka super zdolności łyżwiarskich, najważniejsze jest to by dziecko stawiając pierwsze kroki na lodzie stopniowo opanowało umiejętność jazdy na łyżwach.

Na koniec najlepsze: udział w szkoleniach jest bezpłatny !!!
prepared by sid & kofa ice hockey freaks