Jak zacząć…?

Nabór młodych hokeistów

Klub hokejowy TMH Polonia Bytom poszukuje chłopców i dziewcząt w rocznikach 2009, 2010 i młodsi.
Zapraszamy do nas. Nieważne, że dziecko nie potrafi jeździć na łyżwach. Pod okiem profesjonalnych trenerów nauczymy podstaw jazdy na łyżwach.
Wasze dziecko spędzi aktywnie czas, zyska nowych przyjaciół oraz doświadczy treningowych wyzwań.
Nie przegap okazji! Zostań hokeistą Polonii Bytom.

Kiedy mogę przyjść?

Zajęcia odbywają się na lodzie w każdą sobotę i niedzielę od 8.30 – 9.30 (mogą wystąpić zmiany czasu zajęć) w Bytomiu przy ul. Pułaskiego 71. Szczegółowy plan zajęć dla naboru znajdziecie w zakładce mini-hokej oraz na: fanpage minihokeistów i naboru TMH Polonii Bytom.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz mini-hokeja uzyskasz pod numerami telefonów:
605 469 041 – Tomasz Pawłowski
665 884 440 – Tomasz Kowalczyk

Czego potrzebuję?

Biorąc udział w zajęciach musisz posiadać kask (na początek może być kask narciarki lub rowerowy), w zimie ciepłe ubrania, zawsze rękawice zimowe oraz najważniejsze łyżwy hokejowe (nie kupuj plastikowych łyżew z klamrami, bo to zbędny wydatek). Istnieje możliwość wypożyczenia kasku oraz łyżew hokejowych, a gdy dziecko nauczy się podstaw jazdy na łyżwach, możliwe jest wypożyczenie sprzętu hokejowego.

Dla kogo zajęcia?

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 4 lat.

Organizacja treningu

Dzieci ubierają się w szatni. Na lodzie, dzieci dzieli się na grupy w zależności od wieku i umiejętności. Szkolenie trwa około 1 godziny. Każda grupa ma swojego trenera.

WAŻNE !!!

Żaden z trenerów nie oczekuje od dziecka super zdolności łyżwiarskich, najważniejsze jest to by dziecko stawiając pierwsze kroki na lodzie stopniowo opanowało umiejętność jazdy na łyżwach.

Na koniec najlepsze: udział w szkoleniach jest bezpłatny !!!

Zapraszamy na zajęcia w każdą sobotę i niedzielę!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks