Nie było łatwo ale… zwyciężyliśmy :)

13.10.2017

Dzisiejszy mecz z drużyną JKH GKS Jastrzębie, nie należał do najprostszych. Na lodowisko 'Jastor’ przyjechaliśmy w nieco okrojonym składzie. W drużynie Poloniii Bytom, wśród Żaków Starszych, zabrakło dzisiaj kilku mocnych zawodników.  Ci, którzy weszli na jastrzębską taflę, nie szczędzili sił i dali z siebie wszystko… Pierwsza tercja zakończyła się remisem 0:0, druga naszą dwupunktową przewagą 0:2.

Punktem przełomowym było strzelenie bramki przez drużynę z Jastrzębia, kiedy bytomscy zawodnicy grali w osłabieniu 3 na 5. Wtedy do naszej bramki wpadła pierwsza bramka tego meczu. Po czterech minutach kolejna stracona przez nas bramka, ustanowała wynik meczu 2:2.

W rzutach karnych okazaliśmy się lepsi 🙂 Na trzy strzały karne dla każdej drużyny, nam udało się dwukrotnie zwyciężyć jastrzębskiego bramkarza. Stojący w naszej bramce Radek, stracił tylko jedną bramkę, ustanawiając tym samym wynik meczu 2:3 dla drużyny Polonii Bytom! Kolejne 2 punkty wędrują na nasze konto 🙂 Gratulacje!