Za nami pierwszy zwycięski mecz!

05.10.2017

Za nami pierwszy zwycięski mecz! Wszyscy mamy nadzieję, że na tej fali będziemy unosić się jeszcze długo 🙂

Pierwsza tercja z drużyną UKS Zagłębie Sosnowiec nie była łatwa… Mimo założeń Trenera, Rodziców i samych zawodników, gra nie układała sie po naszej myśli… Już od pierwszych minut meczu, na tablicy widniał wynik 0:1 dla drużyny przeciwnej. Na około 20 sekund przed końcem pierwszej tercji, Kuba Hofman strzelił wyrównującą bramkę, która sprawiła, że drużyna z większą pewnością wkroczyła po przerwie w drugą tercję.

Druga tercja zdecydowanie należała do nas. Nasi zawodnicy strzelilli 6 bramek, jednocześnie nie tracąc żadnej. Po dwóch tercjach poloniści prowadzili 7:1.

W trzeciej tercji meczu jeszcze dwa razy krążek lądował w bramce przeciwnika. My straciliśmy w tej tercji jedną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:2.

Niech to będzie zapowiedź czegoś dobrego 🙂 Tak trzymać! Gratulacje!