Żak starszy wygrywa w lidze Śląskiej + video

26.03.2017

Środa i czwartek były ostatnimi akcentami ligi, dwa mecze z Naprzodem Janów dwójką oraz jedynką. Żak starszy wygrał te mecze i potwierdził swoją wyższość w tym sezonie w całej lidze. Rocznik 2003 i młodsi Mistrzem Śląska! Gratulujemy trenerom i zawodnikom postawy w całym sezonie. Jednak to nie koniec jeszcze emocji bo w dniach 18-23.04.2017 Mistrzostwa Polski w Bytomiu.

Dlatego zawodnicy są teraz na bardzo dużych obciążeniach aby w kwietniu wypaść jak najlepiej. Wracając do meczów, pierwszy bez historii kwestią był rozmiar wygranej. Natomiast w drugim meczu mimo, że już po 10 min było 4-0 to jednak Goście w kolejnych minutach nie odpuszczali. W drugiej i trzeciej tercji zostawili lepsze wrażenie. Końcowy wynik 7-4.

Środa:

TMH Polonia Bytom 15 – 2 MUKS Naprzód Janów II ( 8-0, 2-1, 5-1)

Bramki: 1.15 Wybiral as Małecki, 2.08 Korzyniewski as Mularczyk, Gurzyński, 5.41 Mularczyk as Gurzyński, 6.06 Korzyniewski as Mularczyk, Gurzyński, 9.57 Ziółkowski as Mularczyk, 13.40 Wybiral as J.Stępień, 15.03 Ziółkowski as Małecki, Szugzda, 19.37 Kociszewski as Zdanowicz, 20.25 bramka Janów, 30.12 Kociszewski as Zberek, 33.06 J.Stępień as Kociszewski(+2), 41.32 Małecki as Wybiral, Ziółkowski, 41.54 Szugzda, 52.04 Kociszewski as J.Stępień, 56.30 Wybiral(-1), 56.46 Kociszewski as Szugzda(-1), 58.45 bramka Janów(-1).

Skład: Wieczorek, Rutkowski – J.Stępień, Szugzda, Małecki, Ziółkowski, Wybiral, B.Stępień, Katryniok, Mularczyk, Gurzyński, Korzyniewski, Szmol, Krzyszkowski, Zdanowicz, Kociszewski, Zberek(2), Szymańska, Poznański, Białecki.

Kary: 2min.

Czwartek:

TMH Polonia Bytom 7 – 4 MUKS Naprzód Janów I ( 4-0, 1-1, 2-3 )

Bramki: 1.47 Korzyniewski as Krzyszkowski, 3.30 Wybiral, 6.46 Wybiral as Małecki, 9.05 Wybiral, 22.28 bramka Janów, 35.37 Mularczyk as Korzyniewski, 44.19 Ziółkowski as Korzyniewski(+1), 46.57 bramka Janów, 50.18 bramka Janów, 50.34 Szugzda as Wybiral, 55.32 bramka Janów.

Skład: Wieczorek, Rutkowski – J.Stępień, Szugzda, Małecki, Ziółkowski, Wybiral(2), B.Stępień, Katryniok(4), Mularczyk, Gurzyński, Korzyniewski, Szmol, Krzyszkowski, Zdanowicz, Kociszewski, Zberek(2), Szymańska, Łoza.

Kary: 6min.